Hokeiści na trawie LKS Gąsawa wracają do elity

(szcz)
Hokeiści LKS Gąsawa zostali mistrzami I ligi i po dwuletniej przerwie powrócili do superligi Facebook LKS Gąsawa
Zespół z Pałuk został mistrzem rozgrywek I ligi i po dwuletniej przerwie powrócił w szeregi superligi. Podopieczni Macieja Wrzesińskiego zdominowali zmagania i dotychczas wygrali wszystkie mecze.

Gąsawianie w przedostatnim meczu fazy zasadniczej pokonali na wyjeździe KS Lipno Stęszew 4:1. Bramki zdobyli: Albert Wrzesiński, Jerzy Wiśniewski, Maciej Danelski i Dawid Molenda. W składzie LKS byli ponadto: Ryszard Wiśniewski, Robert Gruszczyński, Remigiusz Jeździkowski, Rafał Młody, Szymon Ertman, Marcin Książkiewicz, Joachim Mazur, Jakub Mroziński, Wiktor Zacharzewski, Jakub Janicki, Franciszek Sytek i Kacper Substyk.

W innym sobotnim meczu Start Gniezno uległ UKS Tarnowskie Góry 0:2, a nazajutrz w zaległym spotkaniu pokonał Ślązaków 2:1.

1. LKS Gąsawa 11 33 59-16

2. UKS Tarnowskie G. 11 15 23-34

3. KS Lipno Stęszew 11 12 28-49

4. Start Gniezno 11 6 20-31

W czwartek o godz.19 w Gąsawie na zakończenie rywalizacji LKS zmierzy się ze Startem. Rezultat nie będzie już miał wpływu na pozycje obu ekip. Z kolei wynik sobotniego meczu między Lipnem a UKS zadecyduje o drugiej pozycji, gwarantującej udział w barażach o awans do superligi. A na tego rywala oczekuje LKS Rogowo, który w zakończonych w sobotę rozgrywkach superligi zajął przedostatnią pozycję w tabeli.