marc
Dariusz Bloch
Liczby Chemika Bydgoszcz po rundzie jesiennej.

Oto ciekawostki związane z III-ligowym zespołem:

1 – mecz wyjazdowy w całym 2016 roku przegrali piłkarze Chemika. Sposób na nich znalazł tylko Lech II Poznań.

1 - wyjazd z noclegiem mieli chemicy w rundzie jesiennej. W piątek, 14 października wyjechali do Wolina.

3 - najdłuższa seria zwycięstw piłkarzy Chemika w lidze.

5 – rzutów karnych wykonywali w minionej rundzie podopieczni Piotra Gruszki. Wykorzystali trzy.

7 – bramek zdobył najlepszy strzelec zespołu, Dawid Janicki.

10 - tyle bramek chemicy wbili Sparcie Janowiec Wlkp. w jedynym jesiennym meczu okręgowego Pucharu Polski.

10 - tyle goli między 76 a 90 minutą zdobyli piłkarze Chemika; w tym kwadransie bydgoszczanie są najgroźniejsi dla rywali.

30 – żółtych kartek obejrzeli jesienią chemicy.

100 – meczów wygrały jesienią zespoły młodzieżowe Chemika.

1530 - minut rozegrał Damian Rysiewski, jedyny zawodnik, który nie opuścił w lidze ani minuty.

2652 - km przejechał zespół na osiem meczów wyjazdowych w rundzie jesiennej.

3000 - kubków z herbatą lub lemoniadą wydano kibicom podczas meczów domowych rozgrywanych na Glinkach.