Piłkarze Zulte Waregem na treningu na Gdańskiej. Z nimi walczyć będą dziś piłkarze Jorge Paixao. Dariusz Bloch
Z jednej strony Francky Dury, wybierany dwukrotnie najlepszym trenerem w Belgii. Z drugiej strony Jorge Paixao, trener bez sukcesów, ale już z Superpucharem Polski. Który z nich będzie cieszył się razem z zespołem z awansu do III rundy kwalifikacji Ligi Europy?

O tym dowiemy się dziś przed godz. 22.00. Oczywiście jeśli nie będzie dogrywki. Tydzień temu w pierwszym meczu SV Zulte-Waregem wygrało z Zawisza 2:1. Do dogrywki dojdzie wtedy, gdy dziś po 90 minutach padnie identyczny wynik, ale na korzyść bydgoskiego zespołu.

W grę wchodzi także dodatkowa seria rzutów karnych. Gdyby do niej doszło, zespół, który awansuje do III rundy poznamy dopiero przed godz. 23.00.

Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Anglik Lee W. Probert. Od 2010 roku jest arbitrem klasy międzynarodowej, a od 2007 prowadzi mecze angielskiej Barclay’s Premier League. W poprzednim sezonie sędziował finał Pucharu Anglii Arsenal - Stoke na Wembley.

41-letniemu Probertowi na liniach asystować będą Gary Beswick oraz Harry Lenard. Sędzią technicznym jest Jonathan Moss. Ich pracę oceniać będzie rosyjski obserwator Nikołaj Iwanow.

Z dzisiejszego meczu nie ma transmisji telewizyjnej, dlatego wszystkich kibiców zapraszamy na stadion Zawiszy!

Kasy przed stadionem na Gdańskiej czynne będą do godz. 21.00. Wejściówki można nabywać także w punktach bukmacherskich STS. W Bydgoszczy mieszczą się one na ul. Marii Curie Skłodowskiej 27 paw. 3, Planu 6-letniego 38, Leszczyńskiego 2 i Śniadeckich 28.

Ceny biletów: trybuny A i B - normalny 30 zł/ulgowy 20 zł; trybuny C i D - normalny 15 zł/ulgowy 10 zł; VIP - 75 zł; Gold VIP - 250 zł.

Materiał oryginalny: Dziś o 20.00 Zawisza gra z Zulte-Waregem. Gdzie oprócz kas przy stadionie można kupić bilety? - Express Bydgoski