expressbydgoski.pl

Śmiertelny wypadek pod Włocławkiem. Nie żyje rowerzystka [zdjęcia]

Do wypadku doszło przy szkole w Cypriance, powiat włocławski. Lekarz stwierdził zgon rowerzystki. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży.Droga w kierunku

Paweł Czarniak

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/5] Następne

Śmiertelny wypadek pod Włocławkiem. Nie żyje rowerzystka

Do wypadku doszło przy szkole w Cypriance, powiat włocławski.

Lekarz stwierdził zgon rowerzystki.

Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży.

Droga w kierunku Chełmicy była zablokowana.

AKTUALIZACJA: Jak informuje rzecznik włocławskiej policji, Joanna Seligowska-Ostatek, 60-letnia kobieta przeprowadzając rower przez przejście dla pieszych została potrącona przez autobus. W wyniku poniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia obecny był biegły sądowy oraz prokurator, który podjął decyzje o zabezpieczeniu zwłok.

KOMUNIKAT POLICJI:
Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczynę tragicznego wypadku, do którego doszło w Cypriance (gmina Fabianki). Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 60-letnia kobieta, przechodząc przez pasy, została potrącona przez autobus. Niestety wskutek odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.

Dzisiaj (18.09.17) przed 6.00 w Cypriance (gmina Fabianki) doszło do tragicznego wypadku. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce udali się policjanci oraz prokurator i biegły z zakresu ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60-latka, przechodząc z rowerem przez przejście dla pieszych, została potrącona przez autobus. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Policjanci ustalili, że 45-letni kierowca autobusu był trzeźwy. Dokładne okoliczności i przyczynę tragedii wyjaśni śledztwo prowadzone przez policjantów pod nadzorem prokuratora.


Śmiertelny wypadek w Cypriance

Polecamy