MKTG SR - pasek na kartach artykułów
2 z 17
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
- zakres obowiązków: prowadzenie pozalekcyjnych zajęć z...
fot. 123rf.com

Poszukują do pracy w Bydgoszczy [NOWE OFERTY ZATRUDNIENIA]

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO / MANAGER EDUKACYJNY

- zakres obowiązków: prowadzenie pozalekcyjnych zajęć z języka angielskiego w szkole podstawowej na terenie Bydgoszczy. Bieżąca obsługa kursów i kursantów. Realizacja zadań menadżera.
- rodzaj umowy: umowa zlecenie
- data rozpoczęcia: 01.09.2017
- wynagrodzenie: od 40 PLN /h
- wymagania: wykształcenie wyższe lub certyfikat, obsługa pakietu Microsoft Office, biegła znajomość języka angielskiego
- forma kontaktu: cv należy przesłać na adres e-mail: [email protected]