Plebiscyty
DZIEWCZYNA LATA | Sprawdź kto aktualnie prowadzi!

DZIEWCZYNA LATA | Sprawdź kto aktualnie prowadzi!

KD

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

DZIEWCZYNA LATA | Sprawdź kto aktualnie prowadzi!
Wybieramy Dziewczynę Lata 2017! Głosowanie na Dziewczynę Lata ruszyło - sprawdź kto jest na liście i zagłosuj na swoja faworytkę! Jeżeli jesteś pogodna, uśmiechnięta oraz posiadasz ładne, wakacyjne zdjęcie, zgłoś się do naszej akcji! Zgłoszenia można przesyłać do 21 lipca b.r. Czekają atrakcyjne nagrody!
DZIEWCZYNA LATA | Sprawdź kto aktualnie prowadzi!

LISTA KANDYDATEK - kliknij na miniaturkę i zobacz pełno wymiarowe zdjęcie


Koszt jednego SMSa: 2,46 zł z VAT

KLIKNIJ I POBIERZ MATERIAŁY PROMOCYJNE


Atrakcyjne nagrody dla laureatek!


I miejsce
Laureatka pierwszego miejsca otrzyma:
- weekendowy pobyt dla dwóch osób w Domu Zdrowia Lila w Ciechocinku


KLIKNIJ i zobacz stronę Domu Zdrowia LILA


- zestaw kosmetyków od firmy Hajoty Press Club i IMR advertising by PR (w skład zestawu wchodzą Podkład mineralny Mineral Make-Up, Puder brązujący, Korektor w płynie, Cień do powiek, Pomadka Velvet Matte, Cień do powiek w kredce - wodoodporny, Błyszczyk Color Sensation)


Odwiedź profil firmy Hajoty Press Club i IMR advertising by PR na Facebooku

- podwójne zaproszenie do kina Helios w Bydgoszczy

- 2 x voucher o wartości 200 zł każdy z rozbiciem na 2 usługi ( 90zł usługa masażu rehabilitacyjnego, 110 usługa fryzjerska) do wykorzystania do 31 sierpnia 2017r. w salonie Fryzjerskim Bellus przy Sułkowskiego 15 w Bydgoszczy.


II i III miejsce
Laureatka drugiego oraz trzeciego miejsca otrzyma zestaw kosmetyków od firmy Hajoty Press Club i IMR advertising by PR oraz podwójne zaproszenie do kina Helios w Bydgoszczy.

Dodatkowo laureatka II miejsca otrzyma 2 x voucher o wartości 200 zł każdy z rozbiciem na 2 usługi ( 90zł usługa masażu rehabilitacyjnego, 110 usługa fryzjerska) do wykorzystania do 31 sierpnia 2017r. w salonie Fryzjerskim Bellus przy Sułkowskiego 15 w Bydgoszczy.

Natomiast laureatka III miejsca otrzyma 1 x voucher o wartości 200 zł każdy z rozbiciem na 2 usługi ( 90zł usługa masażu rehabilitacyjnego, 110 usługa fryzjerska) do wykorzystania do 31 sierpnia 2017r. w salonie Fryzjerskim Bellus przy Sułkowskiego 15 w Bydgoszczy.

Do akcji można nadsyłać najróżniejsze wakacyjne fotki - te znad morza, z gór, z wakacji na wsi lub na Mazurach oraz zwyczajne zdjęcie zrobione, np. podczas wakacyjnego spaceru. Naszym kandydatkom pozostawiamy pełną dowolność. Najciekawsze i najładniejsze zdjęcie wybiorą Czytelnicy Expressu Bydgoskiego.


KLIKNIJ I PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE


Zgłoszenia można przesyłać do 21 lipca b.r. do godz. 16:00. Głosowanie rozpocznie się 14 lipca i potrwa do 7 sierpnia 2017 r. do godz. 21:00. Do plebiscytu mogą zgłaszać się kandydatki w wieku od 16 do 26 lat, mieszkające na terenie Bydgoszczy lub okolic (w miejscowościach, w których ukazuje się wydanie papierowe Expressu Bydgoskiego).
W przypadku zgłoszenia osoby niepełnoletniej, formularz zgłoszeniowy musi wypełnić opiekun prawny.Patronat medialny:


Regulamin plebiscytu

Informacji o plebiscycie udziela Karolina Kiełkowskatel. 519 503 646, e-mail: karolina.kielkowska@polskapress.pl.

Czytaj także

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo

  Gry On Line - Zagraj Reklama