Głosowanie zakończone
Plebiscyt: HIPOKRATES 2023
Wybieramy Ratownika Medycznego Roku
Głosowanie będzie trwać do wtorku, 31 października 2023 r. do godz. 21:30. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Łukasz Bińkowski
Szpital Wojewódzki im. Bł. Jerzego Popiełuszki, Włocławek
600głosów -
Bartosz Duszyński
Nowy Szpital, Świecie
469głosów -
Maciej Pawłowski
Szpital Wojewódzki im. Bł. Jerzego Popiełuszki, Włocławek
354głosy -
Rafał Walerych
Szpital Powiatowy Sp. z o.o. w Chełmży, Chełmża
303głosy -
Justyna Graniczna
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela, Bydgoszcz
214głosów -
Piotr Ćwikliński
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Włocławek
180głosów -
Przemysław Witkowski
Wojewódzki Szpital Zespolony-Szpital Specjalistyczny dla Dzieci i Dorosłych, Toruń
110głosów -
Agnieszka Ordak
10 Wojskowy Szpital Kliniczny, Bydgoszcz
104głosy -
Zbigniew Ambrosiewicz
Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz
97głosów -
Paweł Przybylski
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, Inowrocław
84głosy -
Dariusz Henc
Szpital Powiatowy, Aleksandrów Kujawski
54głosy -
Nicholas Karolak
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza, Bydgoszcz
53głosy -
Robert Koniński
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Włocławek
49głosów -
Michał Pniewski
Specjalistyczny Szpital Miejski, Toruń
47głosów -
Łukasz Dobiecki
Szpital Wojewódzki im. Bł. Jerzego Popiełuszki, Włocławek
46głosów -
Patrycja Wrblewska
Wojewódzki Szpital Zespolony, Toruń
45głosów -
Robert Jagielski
Specjalistyczny Szpital Miejski, Toruń
40głosów -
Sebastian Kuc
OFF ROAD Rescue Team SP Z O.O., Brodnica
39głosów -
Krzysztof Kubacki
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, Inowrocław
35głosów -
Anna Grygowska
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Włocławek
31głosów -
Miłosz Giemza
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela, Bydgoszcz
30głosów -
Waldemar Dereszyński
WSPR, Bydgoszcz
24głosy -
Damian Dębecki
Nowy Szpital Nakło, Wierzchucin Królewski
19głosów -
Anna Cyranowska
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. A. Jurasza, Bydgoszcz
16głosów -
Bartosz Niedospiał
Szpital Powiatowy, Brodnica
16głosów -
Maciej Seelieb
Szpital Lipno Spółka z o.o., Lipno
16głosów -
Jacek Krygier
Szpital Wojewódzki im. Bł. Jerzego Popiełuszki, Włocławek
15głosów -
Miłosz Wardziński
Nowy Szpital, Świecie
14głosów -
Tomasz Sarnowski
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy, Bydgoszcz
12głosów -
Paweł Bolt
Wojewódzki Szpital Zespolony, Toruń
11głosów -
Daniel Mroczkowski
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Włocławek
11głosów -
Daniel Korpal
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela, Bydgoszcz
9głosów -
Joanna Wawrzyszko
Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia, Bydgoszcz
8głosów -
Marek Kwiatkowski
Wojewódzki Szpital Zespolony - Izba przyjęć zakaźny, Toruń
7głosów -
Mateusz Kłysz
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Bydgoszcz
6głosów -
Daniel Borowicz
Novum Med, Więcbork
5głosów -
Dawid Ratajski
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, Inowrocław
5głosów -
Jakub Nowak
WSPR, Bydgoszcz
5głosów -
Witold Jasiński
Specjalistyczny Szpital Miejski, Toruń
5głosów -
Lidia Altmann
DPS Jesień Życia, Bydgoszcz
4głosy -
Robert Majewski
Serce Torunia, Toruń
4głosy -
Marek Ciechacki
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratukowego, Włocławek
3głosy -
Monika Kowal
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Bydgoszcz
3głosy -
Patryk Piętka
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela, Bydgoszcz
3głosy -
Rafał Wójcik
Regionalny Szpital Specjalistyczny, Grudziądz
3głosy -
Tomek Kopyłowski
Wojewodzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Toruń
3głosy -
Paweł Syrowski
Szpital Powiatowy, Chełmża
3głosy -
Tomasz Dundelski
Szpital Powiatowy, Chełmża
3głosy -
Przemysław Kowalski
ZOZ, Brodnica
2głosy -
Adam Kostrzewski
Szpital Powiatowy, Chełmża
1głos -
Adam Niedbalski
Aga-Med, Bydgoszcz
1głos -
Adrianna Szczerba
WSPR, Bydgoszcz
1głos -
Andrzej Kośmider
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Bydgoszcz
1głos -
Bartek Hauke
Pałuckie Centrum Zdrowia, Żnin
1głos -
Damian Garlicki
Nowy Szpital, Mrocza
1głos -
Joanna Wiśniewska
Regionalny Szpital Specjalistyczny, Grudziądz
1głos -
Justyna Kołecka
ZOZ, Chełmno
1głos -
Łukasz Sikora
Regionalny Szpital Specjalistyczny, Grudziądz
1głos -
Maciej Lobermajer
ZOZ, Chełmno
1głos -
Marcin Gizicki
WSPR, Bydgoszcz
1głos -
Mariusz Juszczyk
Ratownictwo Medyczne Mariusz Juszczyk, Bydgoszcz
1głos -
Nilanjan Ghosh
ZOZ, Chełmno
1głos -
Patryk Głowacki
Wojewódzki Szpital Dziecięcy, Bydgoszcz
1głos -
Radosław Porębski
ZOZ, Chełmno
1głos -
Roman Rzyszkowski
Pałuckie Centrum Zdrowia, Żnin
1głos -
Sylwia Wachowska
Pałuckie Centrum Zdrowia, Żnin
1głos -
Wiktor Karczewski
Szpital Powiatowy, Chełmża
1głos -
Adam Kiliński
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera, Stacja Ratownictwa Medycznego, Toruń
— -
Adam Zalewski
DPS Jesień Życia, Bydgoszcz
— -
Adrian Boruta
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. A. Jurasza, Bydgoszcz
— -
Adrian Zieńczuk
HPR, Bydgoszcz
— -
Agata Ajersch
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
— -
Agnieszka Zalipska
SPZOZ, Mogilno
— -
Aleksander Szczepański
Regionalny Szpital Specjalistyczny, Grudziądz
— -
Aleksandra Leszczyńska
WSPR, Bydgoszcz
— -
Andrzej Alaszkiewicz
WSPR, Bydgoszcz
— -
Andrzej Jasiński
Szpital Lipno Spółka z o.o., Lipno
— -
Andrzej Kmieciak
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Ośrodek Edukacji Medycznej Życie dla Życia, Włocławek
— -
Andrzej Nalborski
Stacja Pogotowia Ratunkowego, Bydgoszcz
— -
Arkadiusz Prażmo
WSPR, Bydgoszcz
— -
Barbara Urbanowicz
Szpital Powiatowy, Chełmża
— -
Bartosz Sieklicki
SPZOZ im. Franciszka Dłutka, Rypin
— -
Cezary Lech
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza, Bydgoszcz
— -
Daniel Jurkowski
Centrum Medyczne Zachód, Bydgoszcz
— -
Dariusz Szargan
Zespół Ratownictwa Medycznego w Gniewkowie, Gniewkowo
— -
Dariusz Waśniewski
Szpital Powiatowy, Aleksandrów Kujawski
— -
Dawid Pietrzak
WSPR, Bydgoszcz
— -
Dorota Gruszka
Szpital Specjalistyczny dla Dzieci i Dorosłych, Toruń, Dom Pomocy Społecznej, Browina
— -
Edyta Kubacka
Pogotowie Ratunkowe, Bydgoszcz
— -
Emilia Bulińska
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera, Toruń
— -
Filip Harasim
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Bydgoszcz
— -
Filip Wielgosz
Pałuckie Centrum Zdrowia, Żnin
— -
Grażyna Kruczkowska
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Włocławek
— -
Grzegorz Nikiel
Szpital Powiatowy, Golub-Dobrzyń
— -
Iwona Prażmo
WSPR, Bydgoszcz
— -
Izabela Wydorska
Regionalny Szpital Specjalistyczny, Grudziądz
— -
Jakub Laskowski
Szpital Specjalistyczny dla Dzieci i Dorosłych, Toruń
— -
Jakub Paczkowski
Aleksandrów Kujawski, Nieszawa
— -
Jakub Szmit
NZOZ Rescue Offroad Team, Brodnica
— -
Janusz Gwiżdż
Nowy Szpital, Wąbrzeźno
—
- 1
- 2