Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Odkrywamy wokalne talenty - soliści
- Pięciu wokalistów, którzy zdobędą najwięcej głosów awansuje do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 22 sierpnia o godz. 22:00. Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502 499 776.
Zwycięzcy:
-
Maja Idkowiak
Komorniki
3300głosów -
Ewelina Tyranowska
Swarzędz
2346głosów -
Andrzej Kubacki
Toruń
1078głosów -
Mariusz Duszka
Oborniki
753głosy -
Anna Weber
Sieraków
637głosów
Pozostali:
-
Alicja Szymańska
Książ Wielkopolski
466głosów -
Paweł Łuczak
Mieszków
275głosów -
Piotr Dolata
Stęgosz
135głosów -
Paweł Lisek
Nowy Tomyśl
102głosy -
Luiza Rybak
Przeźmierowo
101głosów -
Julia Kostrzewska
Morzyce
73głosy -
Wiktoria Szychta
Chodzież
69głosów -
Paulina Zech
Poznań
65głosów -
Angelika Chąpińska
Swarzędz
64głosy -
Milena Parulska
Toruń
54głosy -
Joanna Brunowicz
Lipno
50głosów -
Julia Matuszewska
Panienka
48głosów -
Ewa Talaśka
Gostycyn
45głosów -
Antonina Zielińska
Przedecz
43głosy -
Wiktoria Grajkowska
Toruń
40głosów -
Patrycja Mazurek-Toczko
Bydgoszcz
38głosów -
Aleksander Parczewski
Inowrocław
37głosów -
Wiktoria Wierzbowska
Dobrzejewice
36głosów -
Joanna Kopiecka
Konin
32głosy -
Gabriela Szymczak
Konin
31głosów -
Jakub Mrozek Kubeus
Poznań
23głosy -
Radosław Waśkowiak
Wronki
22głosy -
Wiesław Sakwiński
Lipno
21głosów -
Andżelika Wilczyńska
Turek
21głosów -
Ania Trawka
Cienin Zaborny
19głosów -
Marcin Flak
Leszno
19głosów -
Zofia Wawszkiewicz
Środa Wielkopolska
18głosów -
Dawid Wojciechowski
Koronowo
17głosów -
Magdalena Wierzbińska
Bielsko
16głosów -
Anna Olszewska
Ołdrzychowo
15głosów -
Krzysztof Ryszkiewicz
Włocławek
14głosów -
Sławomir Łopuszyński
Rozgarty
13głosów -
Wiktoria Mizerna
Witaszyce
13głosów -
Małgorzata Piekarska
Stołężyn
12głosów -
Maksymilian Wilczyński
Chodzież
10głosów -
Brygida Kołton
Swarzędz
10głosów -
Julia Dera
Swarzędz
9głosów -
Karolina Poźniak
Psary Polskie
9głosów -
Zuzanna Ryszewska
Piła
8głosów -
Mariusz Perlicki
Mogilno
8głosów -
Oliwia Rybczyńska
Barcin
7głosów -
Mateusz Skrzypczak
Wielichowo
7głosów -
Zuzanna Belka
Toruń
6głosów -
Pavel Kozich
Poznań
5głosów -
Martyna Marciniak
Niechłód
4głosy -
Krystian Wierzchowski
Toruń
4głosy -
Beata Baranowska
Poznań
4głosy -
Weronika Malach
Poznań
3głosy -
Ewa Różańska
Bydgoszcz
3głosy -
Elżbieta Maria Kwiatkowska
Chrystkowo
3głosy -
Łukasz Ostrowski
Lipno
2głosy -
Dariusz Ziółkowski
Chełmża
1głos -
Marta Mazanek Matuszewska
Poznań
1głos -
Jakub Brzeziński
Solec Kujawski
1głos -
Antonina Hęś
Kalisz
1głos -
Martyna Hopcia
Leszno
— -
Sylwester Rogalski
Kikół
— -
Zofia Cecylia Jędrkiewicz
Niemcz
— -
Anna Bemke
Poznań
— -
Dominika Balewska
Osiek nad Wisłą
— -
Sara Figlerowicz
Lądek
— -
Amadeusz Drąg
Bydgoszcz
— -
Lena Podlasińska
Bydgoszcz
— -
Bartek Falicki
Poznań
— -
Monika Bleja
Gniezno
— -
Nikola Wojciechowska
Poznań
— -
Kuba Woźniak
Koziegłowy
— -
Krystian Hałat
Poznań
— -
Magdalena Ziajor
Poznań
— -
Joanna Ciachowska
Poznań
— -
Katarzyna Szydłowska
Bydgoszcz
— -
Marta Rybacka
Toruń
— -
Marta Bejma
Toruń
— -
Rafał Wętkowski
Sadki
— -
Maria Kozubal
Poznań
— -
Adam Machowski
Środa Wielkopolska
— -
Agata Nawrocka
Łuszczewo
— -
Andrzej Jankowski
Poznań
— -
Weronika Krygier
Poznań
— -
Anna Rybka
Piła
— -
Piotr Wojtyniak
Buk
— -
Weronika Mazurek
Tarnowo Podgórne
— -
Sonia Madej
Krajenka
— -
Pamela Kowalska
Grudziądz
— -
Michalina Bobb
Konin
— -
Kamila Górna
Budzyń
— -
Nicola Czerwińska
Mogilno
— -
Martyna Świerkowska
Oborniki
— -
Sandra Lewińska
Bydgoszcz
— -
Justyna Niemczyk
Sępólno Krajeńskie
—