Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Taneczny Talent Roku 2023 - finał coraz bliżej!
- Laureaci pierwszych trzech miejsc awansują do wielkiego finału, w którym nagrodą jest 10 000 złotych, otrzymają dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której wystąpią na scenie i odbiorą statuetkę.
- Pięć osób lub par, które otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
Zwycięzcy:
-
Bartosz Werner, Aleksandra Wawrzykowska
Lublin
1009głosów -
Oliwia Sioła
Czubrowice
961głosów -
Amelia Siedliska
Rumia
831głosów -
Nina Śledź-Zielińska
Szczecinek
771głosów -
Karol Błaszczyszyn i Wiktoria Olech
Przemyśl
703głosy
Pozostali:
-
Zuzanna Ciosek
Sobików
697głosów -
Zuzia Bogucka
Lipki Wielkie
238głosów -
Hanna Skubiszewska
Lublin
201głosów -
Maja Sinica
Włocławek
191głosów -
Wiktoria Sobiech
Nowy Tomyśl
175głosów -
Karol Ciupiński i Oliwia Tęczar Para
Rzeszów
152głosy -
Zuzanna Górnaś
Wrocław
151głosów -
Alicja Ulężałka
Mierzyn
121głosów -
Filip Gajewski
Kielce
105głosów -
Sara Hirsch
Poznań
104głosy -
Kacper Jakubowski
Poznań
98głosów -
Apolonia Chabowska i Kinga Kaczor
Gdynia
88głosów -
Monika Sepielak
Kraków
85głosów -
Alex Gabriel Indries i Dziyana Misiukevich
Białystok
81głosów -
Karolina Mikołajec
Rybnik
74głosy -
Zuzanna Roszkowska
Iława
66głosów -
Zuzanna Kłobus i Illia Palamarchuk
Gorzów Wielkopolski
64głosy -
Blanka Ukarma
Warzno
61głosów -
Ofelia Sobik
Rybnik
61głosów -
Anastasia Mytko
Nowy Tomyśl
57głosów -
Michał German i Malena Snarska
Nowe Aleksandrowo, Białystok
52głosy -
Maxim Filip Iwaniuk i Violetta Misiukevich
Białystok
52głosy -
Alicja i Aleksandra Łukasiewicz
Dąbrowa Górnicza
45głosów -
Paulina Szupienko
Skarszewy
41głosów -
Weronika Sikora
Świebodzice
38głosów -
Gabriela Wołczyk i Marcel Śledź-Zieliński
Szczecinek
37głosów -
Maja Bork
Kolbudy
36głosów -
Ewa Kłoda
Tarnowskie Góry
36głosów -
Dominika Pietrasz
Golcowa
35głosów -
Berenika Olszewska
Warszawa
35głosów -
Nikola Łazińska
Gorzów
34głosy -
Anita Witkowska i Michał Gawlik
Tomaszów Mazowiecki
33głosy -
Joanna Bolarczyk i Michał Gawlik
Tomaszów Mazowiecki
31głosów -
Wiktor Lewandowski
Lublin
27głosów -
Piotr Korol
Wrocław
26głosów -
Katarzyna Świderska
Łódź
24głosy -
Wiktoria Ludwiczak
Zabrze
21głosów -
Adrianna Cichoń i Przemysław Szpak
Wrocław
19głosów -
Konrad Scąber
Kraków
18głosów -
Julia Ambroszkiewicz
Kościan
17głosów -
Zuzanna Kobuszewska
Bartoszyce
17głosów -
Aleksandra Lesiuk i Julia Cymbalista
Wąsosz
15głosów -
Leon Pawlak i Hanna Tryka
Lublin
15głosów -
Beata Krulikowska
Izbica
14głosów -
Kamila Kapustka i Maciej Szkotak
Ilkowice, Dąbrowa Tarnowska
13głosów -
Julia Antosik
Gliwice
12głosów -
Anastazja Pawlak
Czołowo
10głosów -
Antoni Zdunek
Pleszew
9głosów -
Zofia Witkowska
Stare Siołkowice
9głosów -
Anna Sadykova
Bolszewo
9głosów -
Patryk Lipiec
Wrocław
7głosów -
Lila Pęczek
Konstantynów Łódzki
7głosów -
Klaudia Piotrowska
Warszawa
7głosów -
Julia Abrahamowicz
Środa Śląska
7głosów -
Sandra Mazurowska
Włocławek
6głosów -
Wiktoria Butwicka
Gorzów Wielkopolski
4głosy -
Oliwia Szydłowska
Łódź
4głosy -
Mateusz Strembicki
Bieniowice
4głosy -
Joanna Reda
Warszawa
4głosy -
Milena Duda
Domaszowice
4głosy -
Hanna Jaworska i Iga Wojcieszczyk
Radom
4głosy -
Aneta Lechowicz
Zamość
3głosy -
Izabela Dybaś
Osobnica
3głosy -
Alicja Aranowska
Lubawa
2głosy -
Katarzyna Świtoń
Złotniki
1głos -
Gaja Zawada
Tychy
1głos -
Agnieszka Pera
Gliwice
1głos -
Rodrigo Rodriguez
Radom
1głos -
Polina Kyshyshian
Czarny Dunajec
1głos -
Oleksandr Proshyn
Kraków
1głos -
Filip Włodkowski
Szczytno
1głos -
Maja Poślednik
Żmigród
1głos -
Kamila Głowacka
Świdnik
1głos -
Sonia Kunikowska
Kutno
1głos -
Julia Kubicka
Brzeziny
1głos -
Natalia Stachurska
Postolice
— -
Dorota Palimeris
Gdańsk
— -
Yeva Hrabko
Gdańsk
— -
Kaja Materzok
Wodzisław Śląski
— -
Amanda Elertowicz
Gorzów Wielkopolski
— -
Amelia Wierzba
Obrowo
— -
Wiktoria Januszewska
Bydgoszcz
— -
Paulina Natołoczna
Opole
— -
Ilona Sak
Lubin
— -
Maja Jągowska
Zielona Góra
— -
Sabina Chojecka
Czyżowice
— -
Aleksandra Kleszcz Kijas
Zielonki
— -
Zuzanna Strugacz
Kraków
— -
Olimpia Pochrząszcz
Drezdenko
— -
Wiktoria Rduch
Jastrzębie-Zdrój
— -
Dominika Dobranowska i Aleksander Ziuziański
Kraków
— -
Jagoda Rudnik
Knurów
— -
Paweł Szustakiewicz
Kędzierzyn-Koźle
— -
Klaudia Szpond
Rzeszów
— -
Michalina Napieraj
Tarnowo Podgórne
—
- 1
- 2