Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Muzyczny Talent Roku 2023 - finał coraz bliżej!
- Laureaci pierwszych trzech miejsc awansują do wielkiego finału, w którym nagrodą jest 10 000 złotych, otrzymają dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której wystąpią na scenie i odbiorą statuetkę.
- Pięć osób, które otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848.
Zwycięzcy:
-
Bartłomiej Karpiliński
Baborów
685głosów -
Marika Czylkowska
Mosty
642głosy -
Jakub Haczyk
Lębork
620głosów -
Katarzyna Wróblewska
Boniewo
599głosów -
Daniel Paweł Kaźmierczak
Konarzewo
530głosów
Pozostali:
-
Karolina Triscornia
Chorzów
519głosów -
Maciej Danielak
Bydgoszcz
247głosów -
Rafał Wójs
Nowy Sącz
145głosów -
Emilia Haligowska
Wodzisław Śląski
133głosy -
Robert Górny
Maksymilianowo
120głosów -
Kacper Szczęsny
Słupsk
107głosów -
Julia Zielińska
Brodnica
105głosów -
Sławomir Szmalec
Gozdnica
95głosów -
Jan Pogorzelski
Zielona Góra
87głosów -
Julia Majewska
Rumia
84głosy -
Leszek Marczak
Tczew
84głosy -
Janusz Orządała
Będzin
82głosy -
Aleksandra Obrębska
Olsztynek
76głosów -
Sara Paradzińska
Gliwice
64głosy -
Diana Ostrolutska
Kraków
63głosy -
Damian Magrean
Gdańsk
57głosów -
Volodymyr Hrandzhola
Konin
55głosów -
Naomi Gołębiowska
Zakręty
52głosy -
Zofia Rybak
Golęczewo
51głosów -
Magdalena Hanausek
Kraków
44głosy -
Jacek Kędzierski
Ozorków
39głosów -
Amelia Marcinek
Gdańsk
35głosów -
Szymon Kania
Przykwa
32głosy -
Amelia Sich
Katowice
31głosów -
Alex Kirsz
Gliwice
26głosów -
Anna Gąsiorek
Chyby
24głosy -
Artur Piotrowski
Lublin
21głosów -
Amelia Micał
Rzeszów
21głosów -
Maciej Król
Kamionka
21głosów -
Hania Górzańska
Kielcza
19głosów -
Wiesław Poręba
Kamienna Góra
19głosów -
Sabina Faikus
Kędzierzyn-Koźle
18głosów -
Milena Kluczyńska
Wrocław
18głosów -
Aleksander Kubica
Będzin
16głosów -
Grzegorz Organiak
Kołobrzeg
16głosów -
Paulina Pawlaczek
Ostroszowice
16głosów -
Karolina Stawarz
Szczecin
14głosów -
Emilia Szeloch
Dobrzykowice
14głosów -
Kinga Maciołek
Strzelce Opolskie
13głosów -
Julia Amrozy
Mierzynek
13głosów -
Mateusz Bieniasz-Krzywiec
Rotmanka
12głosów -
Krzysztof Witkowski
Środa Wielkopolska
11głosów -
Katarzyna Kulińczak
Wola Mrokowska
11głosów -
Dominik Zachaj
Jordanów
10głosów -
Nel Szott
Mścice
10głosów -
Tomek Ulatowski
Kostrzyn nad Odrą
10głosów -
Aleksandra Baryłka
Kozienice
9głosów -
Patryk Łuczak
Jawiszowice
9głosów -
Robert Jendral
Warszawa
8głosów -
Emilia Grochowska
Szczecin
7głosów -
Jacek Matulewski
Pszczyna
5głosów -
Michał Miszczak
Lublin
5głosów -
Karolina Bawej
Łódź
5głosów -
Wojciech Wajc
Mroczno
4głosy -
Natalia Martyniuk
Gorzów Wielkopolski
4głosy -
Bartosz Bronisz
Szczecin
4głosy -
Patrycja Lesińska
Warszawa
3głosy -
Zuzanna Maszudzińska
Bydgoszcz
3głosy -
Tomasz Sadurski
Lublin
3głosy -
Michał Piątek
Katowice
2głosy -
Przemysław Pietrzak
Krapkowice
2głosy -
Seweryn Brosz
Szczecin
2głosy -
Karol Tomczyk
Koło
2głosy -
Nikodem Paprocki
Łomianki
2głosy -
Krzysztof Zalewski
Lubartów
2głosy -
Maria Partyka
Katowice
1głos -
Mariusz Zielniewicz
Ciechocinek
1głos -
Grzegorz Jerzyna
Sielce
1głos -
Artur Burzyński
Rzerzęczyce
1głos -
Marcin Gruszka
Dobrzyń nad Wisłą
1głos -
Aleksandra Cybura
Bochnia
1głos -
Natalia Markina
Słupsk
— -
Heorhi Sarokin
Białystok
— -
Barbara Arvati
Wrocław
— -
Magdalena Mol
Dąbrowa Tarnowska
— -
Edward Wnukowski
Racibórz
— -
Paula Ścieszka
Zabrze
— -
Agnieszka Sowa
Gdynia
— -
Maciej Bar
Pietrzykowice
— -
Sebastian Nawrot
Poznań
— -
Adrian Szajna
Gdańsk
— -
Katarzyna Brzezińska
Rychnowy
— -
Patrycja Greczyło
Zielona Góra
— -
Kacper Cholewa
Wrocław
— -
Piotr Nowik
Gdańsk
— -
Jessica Merstein
Zielona Góra
— -
Julia Matczak
Teresin
— -
Oliwier Pękala
Porąbka
— -
Natalia Gotkowicz
Zduńska Wola
— -
Arkadiusz Kuś
Wrocław
— -
Marcin Nawrocki
Bielsko-Biała
— -
Mateusz Pelc
Legionowo
— -
Maciej Bross
Koronowo
— -
Katarzyna Jaracz
Osielsko
— -
Oskar Czechowicz
Kraków
—
- 1
- 2