MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Artego niepokonane w EuroCup! [ZDJĘCIA KIBICE + mecz, WIDEO]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W 3. kolejce EuroCup koszykarki Artego Bydgoszcz wygrały w czwartek we własnej hali z Galatasaray Stambuł 79:75.20 punktów zaliczyła Jennifer O’Neill, 16 punktów i 9 asyst Brianna Kiesel, a kolejne double-double (14 punktów, 13 zbiórek) skompletowała Laura Miskiniene, która przebywała na parkiecie od początku do końca meczu.Podopieczne Tomasza Herkta po słabej trzeciej kwarcie musiał odrabiać straty (56:64), ale dzięki znakomitej decydującej części zdołały odrobić straty i odmienić losy meczu. Kluczową kwartę Artego wygrało 23:11. Był zawodniczka Artego, która jest teraz w kadrze tureckiego zespołu, Dragana Stanković, w Bydgoszczy nie zagrała (uraz kolana).To było trzecie zwycięstwo bydgoszczanek w rozgrywkach, które prowadzą w grupie E.Artego Bydgoszcz - Galatasaray Stambuł 79:75 (16:16, 23:22, 17:26, 23:11).Artego: O’Neill 20 (1), Kiesel 16, 9 as., Miskieniene 14, 13 zb., Poboży 7, Międzik 4, 4 zb., 3 as. oraz Rymarenko 15 (5), 5 zb., Michałek 3 (1).Galatasaray: Hartley 19 (3), Senyurek 14 (2), 6 zb., Alben 11 (1), 12 as., 5 zb., Macaulay 8, 6 zb., Yilmaz 1 oraz Onar 11 (3), Atas 5 (1), Yildizhan 4, Guclu 2.W drugim meczu trzeciej serii w "bydgoskiej" grupie: Lulea BBK (Szwecja) - ACS Sepsi SIC (Rumunia) 74:81.W 4. kolejce podopieczne Tomasza Herkta zagrają na wyjeździe z Sepsi, z którym wygrały w Bydgoszczy 72:67. Mecz w Rumunii 7 listopada (czwartek) o godz. 18.00.Ale wcześniej, bo w niedzielę (3 listopada) w 6. kolejce Energa Basket Ligi Artego zagra na wyjeździe z Widzewem Łódź (18.00).ZOBACZ ZDJĘCIA Z CZWARTKOWEGO PUCHAROWEGO MECZU W BYDGOSZCZY >>>>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W 3. kolejce EuroCup koszykarki Artego Bydgoszcz wygrały w czwartek we własnej hali z Galatasaray Stambuł 79:75. 20 punktów zaliczyła Jennifer O’Neill, 16 punktów i 9 asyst Brianna Kiesel, a kolejne double-double (14 punktów, 13 zbiórek) skompletowała Laura Miskiniene, która przebywała na parkiecie od początku do końca meczu. Podopieczne Tomasza Herkta po słabej trzeciej kwarcie musiał odrabiać straty (56:64), ale dzięki znakomitej decydującej części zdołały odrobić straty i odmienić losy meczu. Kluczową kwartę Artego wygrało 23:11. Był zawodniczka Artego, która jest teraz w kadrze tureckiego zespołu, Dragana Stanković, w Bydgoszczy nie zagrała (uraz kolana). To było trzecie zwycięstwo bydgoszczanek w rozgrywkach, które prowadzą w grupie E. Artego Bydgoszcz - Galatasaray Stambuł 79:75 (16:16, 23:22, 17:26, 23:11). Artego: O’Neill 20 (1), Kiesel 16, 9 as., Miskieniene 14, 13 zb., Poboży 7, Międzik 4, 4 zb., 3 as. oraz Rymarenko 15 (5), 5 zb., Michałek 3 (1). Galatasaray: Hartley 19 (3), Senyurek 14 (2), 6 zb., Alben 11 (1), 12 as., 5 zb., Macaulay 8, 6 zb., Yilmaz 1 oraz Onar 11 (3), Atas 5 (1), Yildizhan 4, Guclu 2. W drugim meczu trzeciej serii w "bydgoskiej" grupie: Lulea BBK (Szwecja) - ACS Sepsi SIC (Rumunia) 74:81. W 4. kolejce podopieczne Tomasza Herkta zagrają na wyjeździe z Sepsi, z którym wygrały w Bydgoszczy 72:67. Mecz w Rumunii 7 listopada (czwartek) o godz. 18.00. Ale wcześniej, bo w niedzielę (3 listopada) w 6. kolejce Energa Basket Ligi Artego zagra na wyjeździe z Widzewem Łódź (18.00). ZOBACZ ZDJĘCIA Z CZWARTKOWEGO PUCHAROWEGO MECZU W BYDGOSZCZY >>>>>

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?